Ubytování Jeseníky. Nabízíme levné celoroční ubytování v atraktivní lokalitě Horní Lipová.

ubytování Jeseníky, penzion Jeseníky

Chalupa U Vleku I.

bezbariérový přízemní bungalov

o celý pobytBezbariérová chalupa až pro  10 osob ve 3 ložnicích s krbem a vířivkou :-) 

Nachází se na oploceném pozemku společně s druhou chalupou v těsné blízkosti lyžařského areálu Miroslav, v horské vesničce Lipová -Lázně č.763. Každá chalupa má vše své vlastní: od venkovního bazénu, vířivky, dětského hřiště + nově mají chalupy i své vlastní oplocení, takže se hosté nebo jejich čtyřnozí mazlíčci navzájem vůbec neruší:-)

8 lůžek + 2 přistýlky ve 3 ložnicích = 1. ložnice/ 2 osoby =1x manželská postel (možnost  umístění i postýlky, případně  přistýlky), 2. ložnice/ 4 osoby  =1 x manželská postel + rozkládací pohovka , 3. ložnice /4 osoby =1x patrová postel + manželské lůžko

Wifi připojení  a TV/SAT ZDARMA!

Vybavení: obývák s krbem, posezením s TV s průchodem do zimní zahrady, kde je vířivka a pingpong) jídelna, funkčně a moderně zařízená velká bezbariérová kuchyně ( veškeré elektrospotřebiče- myčka na nádobí, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, velká lednice + mrazák, sklokeramická elektrická deska, horkovzdušná elektrická pečící trouba, veškeré nádobí, struhadla, sítka, krájecí prkénka, sklenice na víno, talíře, příbory, škrabka, vývrtka, velké hrnce pro větší počet osob) 2x WC - 1x zvýšené, 1 x koupelna s bezbariérovou vanou a sprchovým koutem, který není bezbariérový

V zimní prosklené zahradě, která je nevytápěná, je umístěno  posezení až pro 10 osob + ping-pongový stůl s veškerým příslušenstvím, vířivka, stojan na kola a v zimě na lyže.

Parkování přímo u chalupy zdarma. Kolárna/lyžárna + sušák na lyžáky, uzamykatelná přímo v objektu.

Na zahradě: každá chalupa I. a II. má vlastní soukromé posezení u vlastního ohniště, vlastní pískoviště, houpačku, skluzavku,  domeček pro děti a v létě nadzemní venkovní bazén. Na okraji pozemku protéká malý horský potůček, který je oplocený..:-)a nově jsou chalupy od sebe  odděleny plotem  kvůli úplnému soukromí a možnosti puštění pejsků na volno po zahradě:-)

V zimě možnost sáňkování na kopci u chalupy.

V dosahu pěší chůzí je několik restaurací, místní malá ZOO, wellness centrum v Hotelu Helios přístupné i veřejnosti ( krytý bazén s vířivkou, masáže..), tenisové kurty, víceúčelové hřiště..