Ubytování Jeseníky. Nabízíme levné celoroční ubytování v atraktivní lokalitě Horní Lipová.

ubytování Jeseníky, penzion Jeseníky

Chalupa U Vleku II.

Kapacita ubytování je celkem 14 lůžek + 4 přistýlky + 1 dětská postýlka  ve 4 ložnicích.
V patře se nachází 3 ložnice, každá  po 3 lůžkách s možností  přistýlky.
V přízemí najdete jednu velkou ložnici po 4 lůžkách s možností 1 přistýlky a prostornou kuchyni, která slouží zároveň jako společenská místnost na níž navazuje dětská herna.
Možnost samostatného vaření v kuchyni vybavené  lednicí s mrazákem, elektrickým indukčním sporákem s el. troubou na pečení, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou a myčkou na nádobí.  Kuchyně slouží zároveň jako prostorná společenská místnost bez TV, druhá společenská místnost s posezením u TV/SAT je v patře..
K dispozici jsou 2 koupelny: 1 je v přízemí a druhá je v patře: 2x WC (1x přízemí + 1 x patro) , 2x sprchový kout (1x přízemí + 1x patro) , 1x vana a 3x umyvadlo (1 x přízemí a 2x  patro).

V prosklené zimní zahradě, která není vytápěná,  je v zimě ping-pong( v létě je zde posezení a ping-pong je venkovní) a soukromá vířivka pro 4 osoby, každá chalupa má vlastní vířivku.

V létě venkovní bazén a hřiště na volejbal/nohejbal ( obojí je společné pro obě chalupy). 

Oba objekty jsou celé oplocené, na jednom pozemku jsou 2 samostatné chalupy oddělené parkovištěm, situované tak, aby se hosté vzájemně nerušili ! Každá chalupa má vlastní vířivku, ping-pong, venkovní ohniště s grilem a posezením, pískoviště pro děti, houpačku a dětský dřevěnný domeček.

Ve volném čase můžete využít běžecké tratě, celkem šest vleků v blízkosti chalupy a mnoho dalšího...