Ubytování Jeseníky. Nabízíme levné celoroční ubytování v atraktivní lokalitě Horní Lipová.

ubytování Jeseníky, penzion Jeseníky

Chalupa U Vleku II.

Volné termíny: 

18.-22.2. a 24.2.-8.3.- můžou být i kratší pobyty, vířivka zdarma

V případě zájmu o pronájem nás neváhejte kdykoliv kontaktovat i osobně na tel. 604 356 147 nebo 603 575 023, rádi s Vámi vše probereme, poradíme a vysvětlíme :-) 

Kapacita ubytování je celkem 14 lůžek + 4 přistýlky + 1 dětská postýlka  ve 4 ložnicích.
V patře se nachází 3 ložnice, každá  po 3 lůžkách s možností  přistýlky.
V přízemí najdete jednu velkou ložnici po 4 lůžkách s možností 1 přistýlky a prostornou kuchyni, která slouží zároveň jako společenská místnost na níž navazuje dětská herna.
Možnost samostatného vaření v kuchyni vybavené  lednicí s mrazákem, elektrickým indukčním sporákem s el. troubou na pečení, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou a myčkou na nádobí, kávovarem na kapsle.  Kuchyně slouží zároveň jako prostorná společenská místnost bez TV s krbovými kamny, druhá společenská místnost s posezením a TV je v patře..
K dispozici jsou 2 koupelny: 1 je v přízemí a druhá je v patře: 2x WC (1x přízemí + 1 x patro) , 2x sprchový kout (1x přízemí + 1x patro) , 1x vana a 3x umyvadlo (1 x přízemí a 2x  patro).

V prosklené zimní zahradě, která není vytápěná,  je v zimě ping-pong( v létě je zde posezení a ping-pong je venkovní) a soukromá vířivka pro 4 osoby, každá chalupa má vlastní vířivku.

Oba objekty jsou celé oplocené, na jednom pozemku jsou 2 samostatné chalupy oddělené parkovištěm , situované tak, aby se hosté vzájemně nerušili a navíc nově má každá chalupa vlastní i oplocenou zahradu ! Každá chalupa má vlastní vířivku, ping-pong, venkovní ohniště s grilem a posezením, pískoviště pro děti, houpačku, dětský dřevěnný domeček a v létě venkovní nadzemní bazén.

Ve volném čase můžete využít běžecké tratě, celkem šest vleků v blízkosti chalupy a mnoho dalšího...