Ubytování Jeseníky. Nabízíme levné celoroční ubytování v atraktivní lokalitě Horní Lipová.

ubytování Jeseníky, penzion Jeseníky

Chalupy U Vleku

Vítejte v Jeseníkách

Aktuální informace:

Volné termíny:

kdykoliv od 24.-28.3., 1.-5.4., od 7.4. dál...

v termínech od ne-pá : v ceně neomezené využití vířivky, úklid, poplatky obci, stolní tenis, wifi, toaletní potřeby, tbl.do myčky, povlečení, ručníky...

V případě zájmu volejte +420 603 575 023 :-)

 

                  Nově je pro příjemný pobyt připravený na obou                                  chalupách i kávovar na kapsle Nesspresso

Stále držíme původní ceny ubytování, nezdražujeme !!! 

SLEVOVÁ AKCE  na pobyty v pracovní dny ,  individuální kalkulace ceny podle počtu osob a délky pobytu...

V případě zájmu nás neváhejte kdykoliv kontaktovat i osobně na tel.  603 575 023 nebo 604 356 147 rádi s Vámi vše probereme, poradíme a vysvětlíme :-) 

 

Nabízíme celoroční ubytování ve dvou chalupách, které jsou na jednom společném oploceném pozemku, situovány do horského prostředí Jeseníků. 

Chalupy se nachází v těsné blízkosti lyžařského areálu Miroslav https://www.rsmiroslav.cz ( z parkoviště je nutno použít skibus, chráněná krajinná oblast) a 200 m od Lipovských stezek. 

V docházkové vzdálenosti 2 restaurace, pizzerie ( jídlo s sebou nebo rozvoz pizzy i na chalupy), krytý bazén s masážemi..

Široký výběr běžeckých tratí nadchne i ty, kteří mají rádi velmi aktivní zimu. Zastávka SKI BUSu přímo u chalup. V těsné dostupnosti jsou také Priessnitzovy léčebné lázně v Jeseníku. V létě možnost jízdy na koních - Ranč Orel v České Vsi a dalších aktivit, které jsou s létem neodmyslitelně spojeny.

V blízkosti chalupy se nachází malá domácí ZOO, FAUNAPARK - k vidění tygr, opice, papoušci a další exotická zvířata, se kterými si mohou děti hrát.

HELIOS WELLNESCENTRUM s restaurací  a  nově otevřené místní lázně Lipová-lázně i s restaurací - pouze 5 minut lehké chůze od chaty! 

Chalupy U Vleku nabízí i letní ubytování v Jeseníkách. Každá chalupa má k dispozici vlastní soukromou vířivku v prosklené zimní zahradě, pár kroků od příjezdové brány je les pro celoroční procházky a od června 2021 bude mít každá chalupa i svůj vlastní bazén.

 

Cyklotrasy v okolí Jeseníků Rozmanitá síť cyklotras po okolí Jeseníků a Rychlebských hor. Na kole se můžete vydat na polskou i šumperskou stranu a vždy budete nadšeni!

 

Máme pro Vás:

  • letní posezení u grilu s ohništěm - každá chalupa má vlastní
  • chalupa s pískovištěm, houpačkou, skluzavkou, dětským domečkem- každá chalupa má vlastní 
  • parkování zdarma hned u chalup v oplocené zahradě, každá chalupa je oplocená, nerušíte se navzájem
  • v letních měsících oceníte venkovní nadzemní bazén,  pro každou chalupu zvlášť
  • Wifi (internet) v každé chalupě zdarma
  • TV 
  • pingpong - každá chalupa vlastní
  • kolárna/ lyžárna - každá chalupa vlastní
  • každá chalupa má vlastní vířivku pro 4 osoby (tato služba je zpoplatněna dle aktuálního ceníku a je vždy na celý pobyt)

 

Naše Chalupy U Vleku mají v těsné blízkosti:

- Lipovské stezky 
- SKI areál Miroslav
- Faunapark a jiné